Nasz zespół

lek. dent. Magdalena Dunia

Z wykształcenia jest lekarzem dentystą oraz technikiem dentystycznym co pozwala na holistycznie podejście w leczeniu swoich pacjentów, uczestniczy w licznych szkoleniach oraz kursach aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. W pracy zajmuje się leczeniem kompleksowym pacjentów, każdy przypadek tratuje indywidualnie, objaśnia problem z jakim się pacjent zwrócił oraz szczegółowo omawia procedurę leczenia. Prywatnie pasjonatka fotografowania oraz psychologii.

lek. dent. Anna Wasiłek

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności na licznych kursach i szkoleniach , czerpiąc wiedzę od autorytetów w danych dziedzinach stomatologii. Największą satysfakcję czerpie z efektów końcowych swojej pracy dba o dobre samopoczucie oraz bezpieczeństwo pacjenta. Zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym dorosłych oraz dzieci , endodoncją mikroskopową , protetyką , stomatologią estetyczną.

lek. dent. Karolina Kuśmierz

lek. dent. mgr farm. Hubert Szkutnicki

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (Stomatologia i Farmacja)
Po odbyciu rocznego stażu, rozpoczął specjalizację w zakresie chirurgii stomatologicznej w Katedrze i Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii Stomatologicznego Centrum Klinicznego.
Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej (PTCHSiST). Zajmuje się zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej. Pasjonat motoryzacji, kryminałów i podróży.

lek. dent. Bartłomiej Ronek

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodoncją i stomatologią dziecięcą. Każdy pacjent jest dla niego motywacją do poszukiwania nowych rozwiązań i podążania za najlepszymi metodami leczenia. Stale podnosi swoje kompetencje zawodowe, uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Praca daje mu dużą satysfakcję, zwłaszcza gdy widzi uśmiech i wdzięczność na twarzach pacjentów. Cechuje go spokój oraz przykładanie dużej wagi do wysłuchania potrzeb pacjenta. Pasjonat motoryzacji. Lubi jeździć na nartach i podróżować.

lek. dent. Mateusz Głębicki

tekst w przygotowaniu

lek. dent. Małgorzata Krześniak

Zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz ortodoncją

higienistka stomatologiczna Kinga Drab

Jest dyplomowaną higienistką stomatologiczną Ukończyła Warszawską Medyczną Szkołę Policealną, zajmuję się działalnością profilaktyczno-leczniczą, wykonuję zabiegi higienizacji; skaling ultradźwiękowy, piaskowanie, polerowanie oraz wzmacnianie szkliwa czyli fluoryzację. Czynnie również asystuje podczas zabiegów stomatologicznych. W pracy z pacjentem stawia przede wszystkim na jego komfort. Do pracy podchodzi z pasją oraz indywidualnie do każdego pacjenta. W wolnej chwili lubi poczytać dobrą książkę ale przede wszystkim najwięcej czasu poświęca swojej rodzinie, lubi wycieczki i długie spacery.

pomoc dentystyczna Marlena Rybak

Pracuje w gabinecie jako pomoc dentystyczna oraz studiuje, szczera, miła i empatyczna osoba, która uwielbia pracować z ludźmi i kocha zwierzęta. Na co dzień poza pracą aktywnie spędza czas, a w wolnych chwilach chętnie sięga po książki o tematyce rozwoju osobistego. Lubi podejmować nowe wyzwania, ale także pomagać w tym innym osobom.

pomoc dentystyczna Julita Rusinowska

w przygotowaniu